Türkçe English

SELÜLOZ SANAYİ TESİSİ PROJELERİ

Başlangıç Bitiş Proje Adı Proje Kapsamı  
1995 1995 SEKA DALAMAN FABRİKASI/ MUĞLA, TÜRKİYE
GAZ KANALLARI YENİLENMESİ İŞİ
Bu proje kapsamında, soda kazanı gaz kanalları ve evaporatör gaz borularının imalatı yapılmış, eski sistem demonte edilmiş ve yenilenmiştir.  
1995 1995 SEKA DALAMAN FABRİKASI/ MUĞLA, TÜRKİYE
SODA KAZANI LAV OLUĞU BAĞLANTI BOĞAZI YENİLENMESİ İŞİ
Bu proje kapsamında, soda kazanı mevcut lav olukları sökülmüş ve yenileri monte edilmiş ve %100 radyografi kontrolü yapılmıştır.  
1994 1994 SEKA DALAMAN FABRİKASI/ MUĞLA, TÜRKİYE
SELÜLOZ BALYALAMA PRESİ MONTAJI
Bu proje kapsamında; visköz selülozu üretim hattındaki 50 ton/gün hidrolik balyalama presinin modernizasyonu, otomatik paketleme, etiketleme ve toz toplama sisteminin imalat ve montaj işleri yapılmıştır.  
1993 1993 SEKA DALAMAN FABRİKASI/ MUĞLA, TÜRKİYE
KAĞIT VE KARTON FABRİKALARI MCC ODALARININ SOĞUTULMASI İŞİ
Bu proje kapsamında, hava kanallarının imalat ve montajları tamamlanmış ve sistem devreye alınarak teslim edilmiştir.  
1989 1990 SEKA DALAMAN FABRİKASI/ MUĞLA, TÜRKİYE
SODA KAZANI TAMİR VE MODİFİKASYONU İŞİ
Bu proje kapsamında; kazanın 13200 kotu altı taban ve yan duvarların, primer/ sekonder kızdırıcıların, primer/ sekonder/ tersiyer hava kasalarının demontaj ve montajı, çözelti tankı ve bacası modifikasyonu, fan ve hava ısıtıcıları montajları, hava kanalları demontaj ve montajı, kurum üfleme ekipmanları ve borulama montajı, kazan tavan ve askı sistemleri yenilenmesi, çelik konstrüksiyon işleri, siyah likör ve fuel oil brülörleri montaj ve borulamaları, ekonomizör tamiratı, lav oluğu ve soğutma suyu sistemi montajı, izolasyon ve kaplama işleri, kazanın kimyasal yıkanması işleri tamamlanmıştır.